PDF Yazdır e-Posta

Sayın Meslektaşım

Lise yıllarımda sektörde kendini kabul ettirmiş Karakuş Elektrik A.Ş. Hüseyin Avni KARAKUŞ' un bünyesinde iş disiplini ve iş hassasiyetini benimseyerek hayat okuluna başlamış oldum.

Bir takım artı ve eksi aşamalardan sonra 1988 yılında şahsıma kurmuş olduğum Gülten Elektrik adı altında imalata atıldım. 1997 yılında faaliyetini durduran Karakuş Elektrik A.Ş.' nin bünyesinde bulunan ürünlerin kalıplarını satın alıp 1998 yılı başından bu yana geniş ürün yelpazesi ile üretime Gülten Karakuş adı altında devam etmekteyim.

Kısa bi sürede müşterilerimin istekleri doğrultusunda Ar-Ge çalışmaları yaparak, geniş ürün yelpazesi oluşturmuş olup Türkiye genelinde pazar ağımla ticarete devam etmekteyim.

Kalite Politikamız

Sektöründe lider,
Teknolojik gelişmeleri takip eden,
Gerekli yatırımları yapan,
Müşteri beklentilerini ön planda tutan,
Tüm çalışanlarını geliştirecek eğitimlere önem veren ve bireysel katkılarını arttıran,
Standartlara uygun üretim yapan,
Tedarikçileri sürekli olarak gelişen,
Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli olarak iyileştiren ve belirlediği kalite hedeflerine ulaşan bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmak.

Vizyonumuz

Kısa bir süre içerisinde elektrik malzemeleri sektöründe iyi bir konuma gelebilmek.

Ahmet GÜLTEN

Genel Müdür

 

Gülten Elektrik Toptan Elektrik Malzemeleri İmalatı, deney seti, deney setleri, okul deney seti, okul elektrik deney seti, elektrik deney seti, temel elektrik deney seti, okul deney setleri, ampül deney seti, ışık deney seti, Gülten Elektrik, www.gultenelektrik.com.tr, gultenelektrik.com.tr, elektrik malzemeleri toptan imalat, toptan elektrik malzemeleri, elektrik malzemeleri toptan, elektrik malzemeleri imalat, pil yuvası, minyonet duy, duy, anahtar, çıtçıt anahtar,